Avestra

::esejas un dzeja::

Depresija

Viskošākais un priecīgākais depresijas attēlojums, kādu vien es varēju uzzīmēt. :) Un tieši tā arī – pasaule ir koša, apkārt ir daudz kā brīnumaina, bet depresijā ieslīdzis cilvēks neko no tā visa nemana, jo viņš redz tikai tumsu un ēnas. Un tāpēc to arī dēvē par slimību. Daži cilvēki ir laimīgi, bet citi tādi nebūs neatkarīgi no tā, kas notiek viņiem apkārt.

Bet galvenais šajā stāstā ir tas, ka arī tiem cilvēkiem, kuriem ir nepaveicies būt pesimistiskākiem un drūmākiem, nekā nepieciešams, vienalga ir iespēja izvēlēties. Izvēlēties padoties depresijai var arī cīnīties pret to. Ja cilvēks vēlas, lai viņa dzīve kļūtu jaukāka, tad pats no sevis tas nenotiks, jo tikai pats to var izmainīt. Ieslēdzoties istabā, klausoties skumju mūziku un domājot par to, cik slikta ir dzīve, tā nekļūs ne par matu labāka. Bet dzīve mums piedāvā ļoti daudz skaistu notikumu un piedzīvojumu, tas ir atkarīgs tikai no katra cilvēka, cik daudz viņš no tā visa izvēlēsies paņemt. Tāpēc ir nevis jāskumst un jāčīkst, ka ir slikti, bet gan jādara to, kas mums patīk, kas mums liek justies laimīgiem, kas padarīs mūsu dzīvi labāku.

Iemesls, kāpēc šo uzzīmēju, ir tas, ka man pirms vairākiem gadiem bija problēmas ar šo visu. Tas bija nožēlojami. Darīju to, ko nevajadzēja, un pēc tam čīkstēju, ka nav labi. Beigās tomēr savācos, izbeidzu šīs muļķības, un tad arī dzīvei vairs nebija ne vainas.

Radošās komūnas licence
Licencēts ar Creative Commons Atsaucoties-Nekomerciāls-Nemainīts 3.0 Nepārnesta licenci.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: